Comissions i comités

Comissió Executiva

  • Josep Jordi Cambra 
  • Xavier Ferreón
  • Sergi Ferrer-Salat
  • Genaro Millet
  • Sebastián Farriols
  • José Fernando Cuevas

Comissió Consultiva

  • Antonio Durall President
  • José Luis Arilla 
  • Sílvia Campius   
  • Jordi Canela 
  • Jorge de Amilibia   
  • Alberto Esplugas 
  • Berta Hausmann 
  • Germán Loewe 

Síndic del Soci

  • Roser Artal 

Membres Honoraris

  • Carlos Cavallé
  • Sílvia Cortada  
  • Manuel Romero 
  • Joaquín Tornos 
  • Joaquim Tort
  • Jorge Marfá
  • Icíar Oliden
  • Mario Pascual
  • Guillermina Salat
  • Berta Tintoré

Comissió Esportiva

  • Sergi Ferrer-Salat President
  • Àlex Bulbena
  • Josep Costa
  • Sebastián Farriols 
  • Ana Martí 
  • Sònia Parera 
  • Karim Perona 
  • Sònia Roig 

Comissió Social

  • Genaro Millet President
  • Álvaro Boter
  • Mercé Gardés 
  • Ana Martí 
     
  • Miriam Pich-Aguilera 
  • Mònica Roura 
  • Francesc Terns

Comissió Disciplinària

  • Sebastián Farriols President
  • Jesús Muro Secretari
  • Àstrid Masagué Vocal

Comissió de Patrocini

  • Àlex Bulbena
  • Salva Segura
  • Joan Sureda

Comissió d’Innovació

  • Roser Artal
  • Álvaro Boter
  • Pep Costa
  • Iris Faull
  • Jordi Pallarés
  • Jordi Serra

Comissió de Salut 

  • Pep Costa
  • Iris Faull
  • Peter González
  • Ramón Navarro

Comissió de Pares de l’Escola de Tennis

Escola Base

  • Rafael Bofill
  • Alfonso Casado 
  • Míriam Costa 
  • Susana Mauri
  • Yvonne Pavía
  • Francesc Rubiralta
  • Edurne Villabona 

Escola Benjamí 1

  • Jorge Boix  
  • Daniel Font / Helene

Escola Benjamí 2

  • Maria Coll  
  • Verónica Crehuet  
  • Mònica Moner

Escola Benjamí 3

  • José Álvarez 
  • Christian Mestres

Escola de Tecnificació

  • German Almendros  
  • Jaume Berni  
  • Marcos Alain Botbol
  • Máximo Díez
  • Josep Peruga
  • Miriam Pich-Aguilera 

Escola de Competició 

Escola de Competició Club

  • Marc Baquer 
  • Nico Castells 
  • Gerard Hausmann
  • Olga Morros  
  • Reyes Soler

Escola de Competició Cornellà

  • Eduardo Araño  
  • Gema Gimeno 
  • Anna Jové 
  • Ivan Pons
  • Núria Renart  
  • Jordi Sindreu  
  • Carlos Vallet 

Alt rendiment

  • Óscar Puvill
  • Mercedes Segura
  • Thomas Rating
  • Núria Renart