Palmarès

Campiones de Catalunya +55

Campiones de Catalunya +55

Silvia Campius (Cap), Rosa Mª Togores (Cap), Carmen Perea, Vicky Baldovinos, Maria Vendrell, Eulàlia Vilardell, Berta Tintoré, Doris Reja, Bettina Ter Host, Patricia Armet, Antònia Pérez, Tere Sauquet, Montse Boter, Magda Gual, Inés Aleu i Nuria Alasia.

Campions d'Espanya Aleví

Campions d'Espanya Aleví

Campiones d'Espanya Aleví

Campiones d'Espanya Aleví

Campiones d'Espanya +35

Campiones d'Espanya +35

Sònia Roig (Cap.), Gisela Riera, Cristina Fontelles, Berta Hausmann, Ana Segura, Lourdes Domínguez.

Campions de Catalunya +40

Campions de Catalunya +40

Juan Albert Viloca, Christian Mestres, Jordi Burillo, Martí Valentí, Santi Tintoré, Gerard Hausmann (Cap.), Frans Castellà, Sebastian Martínez, Albert Angulo, Jose Mª Alfin, Fernando Vicente, Carlos Rodríguez.

Campiones de Catalunya infantil

Campiones de Catalunya infantil

Núria Hausmann, Carmen López, Naroa Aranzábal, Inés Costa, Martina Puvill, Emma Sánchez, David Serrano (Cap.).

Campions de Catalunya Cadet

Campions de Catalunya Cadet

Pablo Navarro, Carlos Alcaraz, Iñaki abrera, Max Basing, Marcos López, Ton Simó, Pedro Corbacho, Alejandro Turriziani, Álvaro Salvatella, Ignasi Garros, Jaume Aragall, Eric Domenech, Víctor Sánchez (c), Daniel Rincón, Albert Angulo.

Campiones de Catalunya Cadet

Campiones de Catalunya Cadet

Albert Costa, Inés Ferrer (c), Jessica Bouzas, Alejandra Botbol, Myrto Baquer, Rosa Castellà, Maria Berlanga.

Campiones de Catalunya +45

Campiones de Catalunya +45

Nuria Alasia (c), Magda Gual, Ninoska Souto, Pauline Rodríguez, Eulàlia Vilardell, Glòria Bellil i Montse Espinosa.

Campiones de Catalunya Júnior

Campiones de Catalunya Júnior

Rosa Vicens, Carlota Martínez, Irene Garceran, Clara Bascuñana, Marta Custic, Dami Edibson, Alèxia Simó, Sandra Siles. Roger Mir (cap.).

Campions de Catalunya Júnior

Campions de Catalunya Júnior

Nil Giráldez, Bonaventura Durall, Lluis Miralles, Alberto Tinagli, Marc Gallardo, Pedro Vives, Carlos Alcaraz, Daniel Rincón, Alejandro Turrizziani. Albert Angulo (cap.).

Campiones de Catalunya Absolutes

Campiones de Catalunya Absolutes

Albert Costa, Ariadna Martí, Marina Bassols, Marc Pallarés (Capità), Paula Badosa, Guiomar Maristany, Jil Teichmann, Arantxa Parra, Laura Pous, Júlia Payola, Aino Alkio.

Campions d'Espanya +40

Campions d'Espanya +40

(A la foto) Gerard Hausmann, Albert Angulo, Marc Becker, Fernando Vicente, Jordi Burillo i Christian Mestres (c).

Campions d'Espanya +60

Campions d'Espanya +60

(A la foto) Víctor Bosch, J.J. Cambra, Mario Pascual, Tato Tintoré i Paco Agustí. (resta membres equip) Joan Dou.

Campiones d'Espanya Infantils - Trofeu Joan Compta

Campiones d'Espanya Infantils - Trofeu Joan Compta

Èric Doménech (C), Lola Durall, Maria Berlanga, Carla Hahneiser, Clarine Lerby.

Campions d'Espanya Infantils - Trofeu Joan Compta

Campions d'Espanya Infantils - Trofeu Joan Compta

Eloy Abelló (C), Alejandro Turriziani, Daniel Rincón, Santi Portabella, Ahti Alkio, Carlos Alcaraz, Ignasi Garrós, Álvaro Salvatella, Luis Utrilla.

Campiones d'Espanya Cadets

Campiones d'Espanya Cadets

Carla Roset (C), Alejandra Botbol, Irene Garcerán, Carlota Costa, Marta Cústic, Carlota Martínez, Alexandra López.

Campiones de la Lliga Catalana +25

Campiones de la Lliga Catalana +25

Cristina Durall, Rosa Durall (capitana), Inés Aleu, Natalia Simó, Sònia Roig, Maydes Abad.

Campiones de Catalunya +55

Campiones de Catalunya +55

Sílvia Campius (capitana), Eulàlia Vilardell, Rosa Togores, Berta Tintoré, Patricia Armet.

Campiones de Catalunya +45

Campiones de Catalunya +45

Pauline Rodríguez, Ninoska Souto, Natalia Simó, Inés Aleu, Gloria Balil, Ana Segura (capitana), Maydes Abad.

Campions de Catalunya +40

Campions de Catalunya +40

Marc Becker, Santi Tintoré, Albert Costa, Albert Angulo, Christian Mestres, Martí Valentí, Francesc Castellà.

Campiones d'Espanya +75

Campiones d'Espanya +75

Heidi Albani, Bente Langkilde, Montserrat Aguilar, Anna Mª Palau-Ribes, Montserrat Maymó.

Campiones d'Espanya +65

Campiones d'Espanya +65

Filomena Durall, Montse Boter, Mª Àngels Renom, Àngels Cabré, Mercedes Moles, Guillermina Salat.

Campions d'Espanya +45

Campions d'Espanya +45

Jordi Burillo, Sergi Bruguera, Martí Valentí, Carlos Rodríguez, Carlos Costa, Santi Tintoré.

Campiones d'Espanya +35

Campiones d'Espanya +35

Sònia Parera, Berta Hausmann, Maydes Abad, Lourdes Domínguez, Ana Mª Segura (Capitana), sònia Roig, Pauline Rodríguez.

Campiones de Catalunya Cadets

Campiones de Catalunya Cadets

Carla Roset (capitana), Alejandra Botbol, Irene Garcerán, Carlota Costa, Marta Custic, Carlota Martínez.

Campions de Catalunya Infantils

Campions de Catalunya Infantils

Luis Utrilla, Ahti Alkio, Daniel Rincón, Alejandro Turriciani, Carlos Alcaraz, Santi Portabella, Alvaro Salvatella, Ignasi Garrós, Eloy Abello (Capità).

Campiones de Catalunya Infantils

Campiones de Catalunya Infantils

Albert Costa, Emma Sánchez, Carla Hahneiser, Maria Berlanga, Eric Domenech (C), Lola Durall, Clarine Lerby, Ignacio Soler-Cabot.

Campions d'Espanya Absoluts

Campions d'Espanya Absoluts

Jaume Munar, Juan Lizariturri, Albert Costa (C), Albert Montañés, Pablo Carreño, Marc Pallarés, Carlos Gómez (C), Roberto Carballés, Eduard Güell, Marc López, Oriol Roca, Gerard Granollers, David Marrero.

Campiones d'Espanya +60

Campiones d'Espanya +60

Vicki Baldovinos, Carmen Perea, Rosa Togores, Montse Boter, Bettina Terhost.

Campions d'Espanya +75

Salvador Balil, Antonio Durall, José Luís Giménez-Salinas, Enric Santmartí, Jordi Canela.

Campiones d'Espanya +75

Campiones d'Espanya +75

Heidi Albani, Anna Palau-Ribes, Bente Langkilde, Montse Maymó, Montse Aguilar.

Campiones d'Espanya - Trofeu Joan Compta

Campiones d'Espanya - Trofeu Joan Compta

Campions de Catalunya Absoluts

Campions de Catalunya Absoluts

Campiones de Catalunya Absolutes

Campiones de Catalunya Absolutes

Campions de Catalunya +45

Campions de Catalunya +45

Sergi Bruguera, Martín Valentí, Carlos Costa, Franz Castellà, Gerard Hausmann, Carlos Rodríguez (cpt), Santi Tintoré.

Campiones de Catalunya +45

Campiones de Catalunya +45

Pauline Rodríguez, Gloria Balil, Eulàlia Vilardell, Ana Mª Segura (cpt), Maydes Abad.

Campiones de Catalunya +50

Campiones de Catalunya +50

Eulàlia Vilardell, Magda Gual, Patricia Armet, Nuria Alasia.

Campiones de Catalunya +60

Campiones de Catalunya +60

Betina Ter Horst, Carmen Perea, Rosa María Togores (cpt), Montse Boter.

Campions de Catalunya Cadets

Campions de Catalunya Cadets

Nicolás Álvarez, Bonaventura Durall, Enric Miralles, Albert Angulo, Nil Giraldez.

Campiones de Catalunya Infantil

Campions de Catalunya Benjamins

Campions de Catalunya Benjamins

Campions d'Espanya Absoluts

Campions d'Espanya Absoluts

Albert Costa (C), Carlos Gómez (C), Marc López, Pablo Carreño, David Marrero, Albert Montañés, Marcel Granollers, Íñigo Cervantes, Gerard Granollers, Marc Pallarés (C), Jaume Munar, Eduard Güell, Oriol Roca, Juan Lizarriturri.

Campiones d'Espanya Absolutes

Campiones d'Espanya Absolutes

Albert Costa (C), Carlos Gómez (C), Laura Pons, Lourdes Dominguez, Guiomar Maristany, Marina, Ariadna Martí, María José Martínez.

Campions d'Espanya +70

Campions d'Espanya +70

Jordi Canela, Albert Esplugas, Enric Sanmartí (cpt), Antonio Durall, José Luis Giménez-Salinas, Eduardo Oliveras, Salvador Balil.

Campions d'Espanya +65

Campions d'Espanya +65

Félix Serra, Luis Flor, Eduardo Oliveras, Jorge Marfá (cpt), Roberto Ferrero, Albert Esplugas, Antonio Durall.

Campions d'Espanya +60

Campions d'Espanya +60

Sixte Cambra, Sosi Cambra, Luis Flor, Paco Agustí, Joan Duran, Joan Dou.

Campiones d'Espanya Cadets

Campiones d'Espanya Cadets

Albert Angulo (C), Marta del Pino, Marina Bassols, Guiomar Maristany.

Campiones d'Espanya Infantils - Trofeu Joan Compta

Campiones d'Espanya Infantils - Trofeu Joan Compta

Marta Custic, Carlota Costa, Alexandra López, Eric Domènech (C), Laura Bascuñana, Cristina Mayorova, Adriana Riba, Lea Hahneiser.

Campiones d'Espanya Alevins

Campiones d'Espanya Alevins

Leticia Costa (C), Carla Hahneiser, Clarine Lerby, Lola Durall, María Berlanga.

Campiones de Catalunya +60

Campiones de Catalunya +60

Betina Ter Horst, Rosa María Togores (cpt), Filín Durall, Montse Boter.

Campiones de Catalunya +55

Campiones de Catalunya +55

Bettina Ter Horst, Doris Reja, Eulalia Vilardell, Rosa Mª Togores (cpt), Patricia Armet, Montse Boter, Silvia Campius.

Campiones de Catalunya +50

Campiones de Catalunya +50

Patricia Armet (C), Magda Gual, Rosa Togores, Nuria Alasia, Silvia Campius.

Campiones de Catalunya +45

Campiones de Catalunya +45

Reyes Anglada (cpt), Esperanza Ribera, Gogo Balil, Ana Segura, Pauline Rodríguez.

Campions de Catalunya de 3a Cat.

Campions de Catalunya de 3a Cat.

Albert Angulo (cpt), Edu Matesanz, José María Rayo, Joan Borreguero, Andrés Bóveda, David Serrano, Albert Roglán.

Campiones de Catalunya de 3a Cat.

Campiones de Catalunya de 3a Cat.

Marian Aleu, Xisco Mercadal (cpt), Leticia Costas, Macarena Rodríguez, Maria Isabel Roset.

Campions de Catalunya Júniors

Campions de Catalunya Júniors

Eloi Abelló (C), Jaume Antoni Munar, Alejandro Reguant, Nil Giráldez, Eric Domènech (Director ET), Albert Roglan, Eduard Güell.

Campions de Catalunya Cadets

Eduardo Matesana, Tanner Robinson, Enric Miralles, Nacho Tintoré.

Campiones de Catalunya Cadets

Campiones de Catalunya Cadets

Guiomar Maristany, Marta del Pino, Albert Angulo (C), Blanca Costa, Cristina Mayorova, Marina Bassols.

Campiones de Catalunya Infantils

Campiones de Catalunya Infantils

Marta Custic, Carlota Costa, Eric Domènech (C), Alexandra López, Cristina Mayorova.

Campions de Catalunya Alevins

Campions de Catalunya Alevins

Pablo Ochoa, Carlos Alcaraz, Enric Porcar, David Serrano (C), Ignasi Garrós, Joaquim Viladevall, Santi Portabella, Luis Utrilla, Sergi Tintoré.

Campiones de Catalunya Alevins

Campiones de Catalunya Alevins

Clarine Lerby, Eric Domènech (Director Escola Tennis), Carla Hahneiser, Maria Berlanga, Lola Durall, Leticia Costas (C), Albert Costa (Director Esportiu).

Campions de Catalunya Benjamí

Campions de Catalunya Benjamí

Luis García, Nacho Zaragoza, Luis Portabella, Edu Matesanz (cpt), Nico Rating, Joan Garrós i Alvaro Iñareta.

Campions Espanya +70

Campions Espanya +70

Abert Esplugas, Félix Serra, José Luis Giménez-Salinas, Antonio Durall, Enric Sanmartí (cpt), Salvador Balil.

Campions d'Espanya +50

Campions d'Espanya +50

Ignacio Soler-Cabot (C), Beto Tintoré, Pepe Bóveda, Juan Manuel Hidalgo, Jorge de Amilibia, Frans Castellà.

Campiones de Catalunya +35

Campiones de Catalunya +35

Magda Gual, Aurea Castellà, Nuria Alasia, Sonia Roig (cpt), Pauline Rodríguez.

Campions de Catalunya Cadet B

Campions de Catalunya Cadet B

Nacho Tintoré, Lang Gost, Ventura Durall, Guifré Monclús, Màrius Castellà, David Robres, Xisco Mercadal (cpt), Lluis Miralles.

Campions de Catalunya +50

Campions de Catalunya +50

Nacho Soler-Cabot (cpt), Beto Tintoré, Jorge Amilibia, Juan Manuel Hidalgo, Franz Castellà. Juan Jose Bóveda, David Robres, Terence Robinson.

Campiones de Catalunya +50

Campiones de Catalunya +50

Inés Aleu, Eulàlia Vilardell, Magda Gual, Silvia Càmpius, Patricia Armet (cpt). Dorotea Rejalipkau, Nuria Alasia, Astrid Masagué, Montse Espinosa, Doris Reja.

Campiones de Catalunya +60

Campiones de Catalunya +60

Sara Armengol, Betina Ter Horst, Rosa María Togores (C), Montse Boter, Silvia Terns, Filín Durall.

Campiones de Catalunya +30

Campiones de Catalunya +30

Pauline Rodríguez, Nuria Alasia, Alba Gamell, Sònia Roig, Ana Segura, Magda Gual, Sònia Parera (C), Gogo Balil.

Campions d'Espanya +65

Campions d'Espanya +65

Rafa Miñana (C), Eduardo Olivares, Antonio Durall, Luis Flor, Roberto Ferrero. Félix Serra.

Campions de Catalunya de 3a Cat.

Campions de Catalunya de 3a Cat.

Andrés Bóveda, Jordi Pallarès (seguidor), Eloi Abelló, Carlos Gómez, Joan Borreguero, Sergi Marina (subcpt), Ignasi Coll, Albert Angulo (C), Edu Matesanz, Bernat Oriol. Sergio Sánchez.

Campions de Catalunya Infantils A

Campions de Catalunya Infantils A

Joan Borreguero (C), Lluis Miralles, Buenaventura Durall, Alex Carbonell, Antonio Muñiz, Eduard Coronado, Ramon Martínez, Rafael Izquierdo, Noah Viladevall, Víctor Martínez.

Campiones de Catalunya +45

Campiones de Catalunya +45

Nuria Alasia, Patricia Armet, Ana Segura, Natalia Simó, Magda Gual, Reyes Anglada (cpt).

Campions Espanya +70

Campions Espanya +70

Albert Esplugas, Enric Sanmartí (C), Pedro Loewe, Antonio Durall, Jose María Alfín, Fèlix Serra, Jordi Canela, José Luis Giménez-Salinas, Salvador Balil.

Campions de Catalunya +35

Campions de Catalunya +35

Gerard Hausmann, Christian Mestres, Óscar Serrano, Albert Angulo (C), Jordi Burillo, Sebastián Martínez, Marc Becker, Pedro Checa, Javier Sánchez-Vicario, Santi Tintoré.

Campiones de Catalunya Cadets A

Campiones de Catalunya Cadets A

Joan Borreguero (C), María Teruel, Guiomar Maristany, Marina Bassols, Delia Arranz, Julia Payola.

Campiones de Catalunya +35

Campiones de Catalunya +35

Pauline Rodríguez, Gogo Balil, Magda Gual, Ana Segura, Sonia Roig. Sonia Parera, Montse Espinosa.

Campiones de Catalunya Cadets B

Campiones de Catalunya Cadets B

Lola Grosjean, Alba Sánchez-Vicario, Ariadna López, Cristina Rodríguez, Leticia Costas (C), Eva Miralles.

Campions d'Espanya +60

Campions d'Espanya +60

Pep Costa, Genaro Millet, Roberto Ferrero, Joan Dou, Eduardo Oliveras, Paco Agustí, Emilio Marfá (cpt), Luis Flor.

Campions de Catalunya +50

Campions de Catalunya +50

Lorenzo Fargas, David Robres, Albert Quintana, Jordi Serra (animador), José Bóveda, Juan Manuel Hidalgo, Jorge de Amilibia.

Campiones de Catalunya +50

Campiones de Catalunya +50

Rosa Mª Togores, Magda Gual, Tere Sauquet, Patricia Armet, Cuca Tintoré, Eulàlia Vilardell.

Campions de Catalunya +30

Campions de Catalunya +30

Andrés Bóveda (animador), Juan Borreguero (subcpt), Jacob Martin, Carlos Gómez, Marc Becker, Albert Angulo (C), Enric Sanmartí.

Campiones de Catalunya de 3a Cat.

Campiones de Catalunya de 3a Cat.

Elena Cammpistol, Carla Bóveda, Carla Roset, Marian Aleu, Albert Angulo (C).

Campions d'Espanya +55

Campions d'Espanya +55

Joan Durán, Mario Pascual, Víctor Bosch, J.J. Cambra, Jaume Arrese.

Campions de Catalunya de 3a Cat.

Campions de Catalunya de 3a Cat.

Sergi Marina (C), José Rayo, Andrés Bóveda, Sergio Sánchez, Jacob Martin, David Serrano, Ricard Ventura, Edu Matesanz, Albert Angulo, Joan Borreguero, Eloy Abelló.

Campions d'Espanya +35

Campions d'Espanya +35

Santi Tintoré, Marc Becker, Nico Alfín, Franz Castellà, Javier Sánchez Vicario, Pedro Checa, Albert Angulo.

Campions de Catalunya +45 B

Campions de Catalunya +45 B

Salvador Sans, Albert Quintana Sugrañes (C), Carlos Urrea, David Robres, Malco Par, Carlos Ferrer, Jaume Arrese, Juan Ignacio Soler-Cabot.

Campions de Catalunya +65

Campions de Catalunya +65

Rafael Miñana (C), Luis Flor, Pedro Loewe, Albert Esplugas, Antoni Durall, Salvador Balil, Eduardo Oliveras.

Campiones de Catalunya +45

Campiones de Catalunya +45

Montse Espinosa, Natalia Simó, Reyes Anglada, Patricia Armet, Nuria Alasia.

Campiones de Catalunya Alevins

Campiones de Catalunya Alevins

Cristina Mayorova, Alejandra Ferrer, Alexandra López, Berta Gummà, Carlota Costa, Mar Bonmatí.

Campiones de Catalunya +40

Campiones de Catalunya +40

Nuria Alasia, Montse Espinosa, Reyes Anglada, Gogo Balil, Ana Segura, Natalia Simó, Rosa María Togores.

Campiones de Catalunya Absolutes

Campiones de Catalunya Absolutes

Claudia Herrero, Arantxa Parra, María José Martínez, Karim Perona (C), Georgina García, Maribel Roset, Georgina Segarra, Laura Pous.

Campions de Catalunya Absoluts

Campions de Catalunya Absoluts

Ricard Ventura, Gerard Granollers, Oriol Roca, Albert Angulo (subcptn), Juan Lizariturry, Óscar Serrano (C), Íñigo Cervantes.

Campions d'Espanya +70

Campions d'Espanya +70

Albert Esplugas, Jordi Canela, Antonio Durall, Enric Sanmartí, Salvador Balil, Pedro Loewe.

Campions d'Espanya Absoluts

Campions d'Espanya Absoluts

Juan Lizariturry, Íñigo Cervantes, Pablo Carreño, Gerard Granollers, Pol Toledo, Oriol Roca, Albert Ramos, Ricard Ventura, Salva Navarro (C), Albert Montañés, Lamine Ouahab, Roberto Bautista.

Campions de Catalunya +55

Campions de Catalunya +55

Lorenzo Fargas, J.J. Cambra, Paco Agustí, Joan Duran, Víctor Bosch.

Campions d'Espanya Senior +40

Campions d'Espanya Senior +40

Martín Valentí, Carlos Rodríguez, Pepe Bóveda, Jordi Burillo, Franz Castellà, Andrés Muñiz, Javier Sánchez, Ginés Teruel (capità) i Santi Tintoré.

Campiones d'Espanya Infantils - Trofeu Joan Compta

Campiones d'Espanya Infantils - Trofeu Joan Compta

David Serrano (C), Guiomar Maristany, Eva Miralles, María Teruel, Julia Payola, Marina Bassols, Ariadna López.

Campiones d'Espanya +50

Campiones d'Espanya +50

Silvia Campius, Magda Gual, Rosa Togores y Patricia Armet.

Campions d'Espanya +45

Campions d'Espanya +45

Ginés Teruel, José Bóveda, Francesc Castellà, Alberto Tintoré, Martín Valentí, Santi Tintoré.

Campions d'Espanya +35

Campions d'Espanya +35

Albert Angulo, Santi Tintoré, Mucky Becker, Frans Castellà, Nico Alfín.

Campions de Catalunya Alevins A

Campions de Catalunya Alevins A

Alex Carbonell, Edu Matesanz (C), Lluis Miralles, Ventura Durall, Eduard Coronado, Antonio Muñiz, Nil Giraldez, Víctor Martínez, Ramón Martínez.

Campions de Catalunya de 3a Cat.

Campions de Catalunya de 3a Cat.

Jose Rayo, Oscar Serrano, Sergi Marina, Joan Borreguero, David Serrano, Albert Amgulo, Carlos Gomez, Edu Matesanz, Eloi Abelló.

Campiones de Catalunya de 3a Cat.

Campiones de Catalunya de 3a Cat.

Marian Aleu, Carla Rosset, Albert Angulo, Carla Bóveda, Valeria Kousenkova, Monica Gonzàlez.

Campiones de Catalunya +45 A

Campiones de Catalunya +45 A

Nuria Alasia, Patricia Armet, Montse Espinosa, Rosa Maria Togores i Magda Gual.

Campiones de Catalunya + 40

Campiones de Catalunya + 40

Montse Espinosa, Nuria Alasia, Reyes Anglada, Gogo Balil, Ana Segura, Patricia Armet.

Campiones de Catalunya Cadet B

Campiones de Catalunya Cadet B

Carmen Agustí, Guiomar Maristany, Itziar Bueno y Marta Tintoré.

Campiones d'Espanya Absolutes

Campiones d'Espanya Absolutes

Georgina Segarra, Elena Roca, Claudia Herrero, Inés Ferrer, Georgina García, Karim Perona (C), Eva Fernández, Arantxa Parra, Laura Pous, Nuria Llagostera.

Campiones de Catalunya Cadets A

Campiones de Catalunya Cadets A

Jordi Pratdesaba (preparador físico), Edu Matesanz (capitán), M.Isabel Roset, Elena Roca, Georgina Segarra, Miriram Rosell, Claudia Herrero, Laura Gulbis. Arriba Albert Angulo y Mónica González.

Campions de Catalunya +35

Campions de Catalunya +35

Nico Alfín (C), Marc Becker, Gerard Hausmann, Carlos Rodríguez, Jorge de Amilibia.

Campions de Catalunya +55

Campions de Catalunya +55

Juan María Tintoré, Josep Jordi Cambra, Joan Duran, Sixte Cambra.

Campiones de Catalunya per Equips +55

Campiones de Catalunya per Equips +55

Montse Aguilar, Sara Armengol, Rosa M Togores, Carmen Perea, Maria Teresa Bartual, Montse Boter y Eugènia Carrasco.

Campiones de Catalunya per equips +50

Campiones de Catalunya per equips +50

Patricia Armet (capitana), Carmen Perea, Cuca Tintoré, Rosa María Togores, Eulalia Vilardell y Ghislane de Rochefort.

Campiona de Catalunya Infantil

Campiona de Catalunya Infantil

Jil-Belen Teichmann.

Campiones de Catalunya per Equips +45

Campiones de Catalunya per Equips +45

Nuria Alasia, Patricia Armet, Eulàlia Vilardell (cptna), Rosa Maria Togores, Montse Espinosa.

Campiones de Catalunya per Equips Infantil

Campiones de Catalunya per Equips Infantil

Delia Arranz, Guiomar Maristany, Jil-Belén Teichmann, David Serrano (capità), Cristina Tintoré, Judith Martínez i Paula López-Fonta.

Campiones de Catalunya per Equips Junior

Campiones de Catalunya per Equips Junior

Georgina Segarra, Mónica González, Edu Matesanz (cpt), Miriam Rossell, Claudia Herrero, Patricia Fargas, Anna Abadias.

Campions de Catalunya de Dobles Mixtes Infantils

Campions de Catalunya de Dobles Mixtes Infantils

Delia Arranz, Maribel Roset, Elena Roca, Xavi Turc, Albert Castellà, Marc Rigal, Fernando López, (abaix) Marta Tintoré, Jil Teichmann, Borja Pujol, Gregour Bastide, Jose Olivier.

L'equip Sènior Femení +45, Campió de Catalunya

L'equip Sènior Femení +45, Campió de Catalunya

Reyes Anglada, Nuria Alasia, Patricia Armet, Carmen Perea, Eulalia Vilardell y Rosa Togores.

Campions d'Espanya per Equips Absolut

Campions d'Espanya per Equips Absolut

Izquierda arriba: Nicolás Almagro, José Luis Escañuela (Pnt RFET), Àxel Álvarez, Salva Navarro (Cpt), Pablo Carreño, Marcel Granollers, Carlos Gómez (2o cpt), Karim Perona (Dtor ET) y Beto Agustí (pnt RCTB). Izquierda abajo: Gerard Granollers, Albert Montañés, Albert Ramos, Nacho Coll, Juan Lizarriturry, Marc López, Beto Martín y Tommy Robredo.

Campions de Catalunya Absoluts

Campions de Catalunya Absoluts

Albert Angulo (C), Óscar Serrano (C), Ori Roca, Francesc Orriols (Presidente FCT), Juan Lizariturry, Pablo Carreño, Jordi Vives, Gerard Granollers, Lamine Ouahab, Tommy Robredo, (abajo) Beto Martín, Albert Ramos.

Campiones d'Espanya per Equips Absolut

Campiones d'Espanya per Equips Absolut

(De pie) Albert Agustí (presidente RCTB), María José Martínez, Laura Pous, Nuria Llagostera,Karim Perona (capitán), Nacho Soler Cabot y Arantxa Parra. (abajo) Sandra Soler, Inés Ferrer y Lourdes Dominguez.

Campiones de Catalunya Cadet

Campiones de Catalunya Cadet

Georgina Segarra , Miriam Rosell, Edu Matesanz (cpt), Anna Abadias, Mónica González.

Campions d'Espanya Senior +40

Campions d'Espanya Senior +40

Santi Tintoré, Pepe Bóveda, Ginés Teruel (capitán), Carlos Costa, Frans Castellà y Tomás Carbonell.

Campiones de Catalunya Infantil en modalitat Dobles

Campiones de Catalunya Infantil en modalitat Dobles

Jil-Belén Teichmann y Elena Roca.

Campions de Catalunya + 30

Campions de Catalunya + 30

Santi Tintoré, Albert Angulo, Santi Tintoré Jr, Marc Becker y Julián Alonso.

Campiones de Catalunya Infantil A

Campiones de Catalunya Infantil A

Jil-Belén Teichmann, Marta Tintoré, Delia Arranz, Elena Roca.

Campiones de Catalunya + 40

Campiones de Catalunya + 40

Montse Espinosa, Ana María Segura, Gogo Balil, Nuria Alasia.

Campions de Catalunya Junior B

Campions de Catalunya Junior B

Lluis Fillat, Bertrand Ferrer, Javi Pujol, Oriol Andrés, David Serrano (C), Beto Tintoré, Javi Rayo.

Campions absoluts de Catalunya

Campions absoluts de Catalunya

Georgi Rumenov, Gerard Granollers, Albert Ramos, Albert Angulo (capità), Albert Montañés, Guillermo Alcaide, Tomeu Salvà, David Díaz, Ignacio Coll, Beto Martín, Óscar Serrano, Marc López.

Campions de Catalunya Cadet

Campions de Catalunya Cadet

Lluis Fillat, Javi Pujol, Álvaro Varón, Beto Tintoré, Oriol Andrés, Cpt: Albert Angulo.

Campiones d'Europa +40

Campiones d'Europa +40

Ana Segura, Nuria Alasia, Inma Varas, Patricia Armet (Cpt).

Campions d'Espanya +40

Campions d'Espanya +40

Juan Avendaño, Juan José Bóveda, Ginés Teruel (Cpt), Frans Castellà, Santi Tintoré, Francis Ruig, Juan Manuel Hidalgo, Carlos Costa.

Campiones d'Espanya Aleví

Campiones d'Espanya Aleví

Gil-Belén Teichmann, Delia Arranz.

Campions d'Espanya +65

Campions d'Espanya +65

Enric Sanmartí, Pedro Loewe, José Luis Giménez-Salinas, Félix Serra.

Campiones de Catalunya +30

Campiones de Catalunya +30

Eulalia Vilardell (Cpt), Sonia Roig, Patricia Armet, Ana Segura, Reyes Anglada, Montse Espinosa.

Campiones de Catalunya Aleví

Campiones de Catalunya Aleví

Guiomar Maristany, Jil-Belen Teichmann, Cristina Tintoré, Delia Arranz, Paula López-Fonta, Cpt: Eloy Abelló.

Campiones de Catalunya Infantil

Campiones de Catalunya Infantil

Claudia Herrero, Georgina Segarra, Ana Mª Segura (Cpt), Mónica González, Miriam Rossell, Elena Roca.

Campiones de Catalunya Infantil B

Campiones de Catalunya Infantil B

Marta Pagès, Maria Cardoner, Lucía Pich-Aguilera, Marta Tintoré, David Serrano (Cpt).

Campions d'Espanya +60

Campions d'Espanya +60

José Luis Giménez-Salinas, Luis Flor, Roberto Ferrero, Salvador Balil, Pedro Loewe, Jorge Marfá i Antoni Durall.

Campions de Catalunya Absoluts

Campions de Catalunya Absoluts

Gerard Granollers, Albert Ramos, Albert Angulo (C), Albert Montañés, Guillermo Alcaide, Tomeu Salvà, Georgi Rumenov, David Díaz, Ignacio Coll, Beto Martín, Óscar Serrano, Marc López.

Campions d'Espanya Absoluts

Campions d'Espanya Absoluts

Ignacio Coll, David Díaz, Albert Montañés, Tomeu Salvà, Salva Navarro, Albert Costa, Albert Ramos, Marc López, Guillermo Alcaide, Beto Martín.

Campions de Catalunya +30

Campions de Catalunya +30

Julián Alonso, Pali Amilibia, Albert Angulo, Santi Tintoré (Cpt), Galo Blanco, Marc Becker, Jordi Burillo.

Campiones d'Espanya +50

Campiones d'Espanya +50

Maria Teresa Bartual, Carmen Perea, Vicky Baldovinos, Eugenia Carrasco, Montse Boter, Rosa María Togores.

Campiones de Catalunya +45

Campiones de Catalunya +45

Eulàlia Vilardell, Rosa María Togores, Carmen Perea, Silvia Campius, Patricia Armet.

Campions de Catalunya Júnior

Campions de Catalunya Júnior

Carlos Gómez (C), Jacob Martin (C), Albert Angulo (C), Andrés Bóveda, Sergio Sánchez, Juan Borreguero, Stefan Pérez, José María Rayo, Jordi Segú.

Campiones d'Espanya Absolutes

Campiones d'Espanya Absolutes

Nuria Llagostera, Flavia Penetta, Laura Pous, Conchita Martínez, Karim Perona (C), Lourdes Domínguez, Sandra Soler, Eva Fernández, Maite Gabarrús, Bea García.

Campiones de Catalunya Cadet A

Campiones de Catalunya Cadet A

Alicia Doms, Julia Comas, Irina Koripenko, Carlos Gómez(C), Georgina García, Andrea Mora, Sandra González, Yasmina Fernández.

Campiones d'Espanya +40

Campiones d'Espanya +40

Montse Espinosa, Silvia Campius, Rosa María Togores, Patricia Armet, Inma Varas, Jeanette Souto.

Campions d'Espanya +60

Campions d'Espanya +60

Joan Durall, Félix Serra, Luis Flor, Jorge Marfà (C), Albert Esplugues.

Campions de Catalunya +45

Campions de Catalunya +45

Miguel Ángel López-Boada, Juan María Tintoré, Albert Quintana, Juan Enrique Pujol, Emilio Marfà, Albert Agustí, Jordi Cardoner.

Campions de Catalunya 3ª Cat.

Campions de Catalunya 3ª Cat.

Juan Manuel Hidalgo, Paco López (Pnte), Pedro Checa, Gerard Hausmann, Josep Tutussaus (C), Albert Pradell, Pali Amilibia, Santi Tintoré, Frans Castellà.

Campions d'Espanya +35

Campions d'Espanya +35

Ventura Durall (C), Tomás Carbonell, Santi Tintoré, Frans Castellà, Jordi Burillo, Francis Roig, Juan Avendaño, Carlos Costa, Jorge Amilibia.